„SETKÁNÍ“ s rodinnými příslušníky zaměstnanců bylo i výtečnou teambuildingovou akcí

1.jpg
  • 9.9.2022
  • machovai

Neformální odpolední setkání vojáků a jejich rodin uspořádal 14. pluk logistické podpory ve spolupráci se Správou letiště Pardubice. Tzv. mateřovský rozptyl, který je využívaný zejména k příležitostným výcvikům, se na jedno odpoledne proměnil v rozsáhlou sportovně zábavní arénu.

Perfektní program nabídnul dětem a jejich rodičům nejen tradiční ukázky techniky, ale především desítky stanovišť se zajímavými disciplínami k procvičení postřehu, pohotovosti, přesnosti, trpělivosti, vytrvalosti – prostě zdatnosti. Větší děti za podpory rodičů plnily vědomostní kvízy zaměřené na život Alfréda Bartoše, patrona 14. pluku logistické podpory. Ty menší zase lákal skákací hrad, houpačky, pozemní hra Člověče nezlob se! a spousta dalšího a dalšího. Společně se pak všichni sešli při zábavní show kouzelníka RENA a ochutnali výborné, bohaté občerstvení.

Skvělému organizačnímu týmu se podařilo vytvořit báječné odpoledne se spoustou zážitků pro děti a relaxem pro rodiče. Vojáci, kteří na letišti působí „na jednom dvorečku“, ale organizačně pod jiným velením, měli příležitost pracovat společně a poznat kolegy z práce a jejich rodiny. A že jim to šlo, dokazují četné záběry fotografií.

 

Fotogalerie